Donald rfid passport holder. 4.3750″ L x 5.7500″ W x 0.0000″ H
SKU:Â SOGKI-NNLIS
Item Number: ST145
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Pulse Passport Holder With Apple Find My
Price from: $30.50
Price from: $8.55
Donald rfid passport holder. 4.3750″ L x 5.7500″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 75+ | 150+ | 350+ | 750+ | 1,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $10.25 | $9.75 | $9.25 | $9.00 | $8.55 |
Donald rfid passport holder. 4.3750″ L x 5.7500″ W x 0.0000″ H
SKU:Â SOGKI-NNLIS
Item Number: ST145
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.3750" L x 5.7500" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 1" H on centered on Front (default location) |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 1" H on bottom Right Corner |
| Production time: No selection | Please inquire or approximately 2 working days for rush service |
| Theme: No selection | Aviation, Business, Gift, Outdoors, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, Orange, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.