Kit includes P521 2-Piece gift box ST147 Toscano RFID passport holder G528 Toscano luggage tag ComponentsG528′,’P521′,’ST147. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â GLAME-MDSXI
Item Number: GF107
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
Price from: $29.00
Kit includes P521 2-Piece gift box ST147 Toscano RFID passport holder G528 Toscano luggage tag ComponentsG528′,’P521′,’ST147. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $35.25 | $33.50 | $32.00 | $30.50 | $29.00 |
Kit includes P521 2-Piece gift box ST147 Toscano RFID passport holder G528 Toscano luggage tag ComponentsG528′,’P521′,’ST147. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â GLAME-MDSXI
Item Number: GF107
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 10.2500" L x 7.6250" W x 1.0000" H |
| Imprint area: No selection | 2.00" W x 1.00" H on centered on Back(default) |
| Second imprint area: No selection | 2.00" W x 2.00" H on centered on Front(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Aviation, Business, Gift, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.