Kit includes G1103 Lara ballpoint plastic pen and ST4142 NeoSkin 375 x 5625 journal non-refillable Components66P420G1103G1127ST4142. 3.7500″ L x 5.6250″ W x 0.0000″ H
SKU:Â MTEJI-MCSXS
Item Number: G6849
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
Price from: $15.50
Kit includes G1103 Lara ballpoint plastic pen and ST4142 NeoSkin 375 x 5625 journal non-refillable Components66P420G1103G1127ST4142. 3.7500″ L x 5.6250″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 750+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $19.00 | $18.00 | $17.00 | $16.25 | $15.50 |
Kit includes G1103 Lara ballpoint plastic pen and ST4142 NeoSkin 375 x 5625 journal non-refillable Components66P420G1103G1127ST4142. 3.7500″ L x 5.6250″ W x 0.0000″ H
SKU:Â MTEJI-MCSXS
Item Number: G6849
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.7500" L x 5.6250" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 2.00" W x 2.00" H on centered front between edge and elastic(default) |
| Second imprint area: No selection | 1.50" W x 1.125" H on in Line With Clip(default) |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Anniversary, Business, Gift, Office, Writing |
| Color: No selection | Black |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.