Grey is the new black! This Flush-Front Backpack is a practical backpack to have around. 12″ L x 5″ W x 17″ H
SKU:Â ESCIJ-LYFTZ
Item Number: BG101
Setup charge: $80.00
Packaging: Individual plastic bag
Price from: $14.00
Grey is the new black! This Flush-Front Backpack is a practical backpack to have around. 12″ L x 5″ W x 17″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $17.00 | $16.00 | $15.50 | $14.75 | $14.00 |
Grey is the new black! This Flush-Front Backpack is a practical backpack to have around. 12″ L x 5″ W x 17″ H
SKU:Â ESCIJ-LYFTZ
Item Number: BG101
Setup charge: $80.00
Packaging: Individual plastic bag
| Decoration method: No selection | Flat |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 12" L x 5" W x 17" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 3" H on center below zipper (default location) |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 2" H on centered above zipper |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Business, Computer, Executive, Office, Travel |
| Color: No selection | Gray |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.