Kit includesbrST4143ST4157 – Neoskin Hard Cover JournalbrI154 Top Notch Ballpoint PenStylusbrP514 – 2pc Box ComponentsI154P514ST4143ST4157. 6.5000″ L x 10.1250″ W x 1.1880″ H
SKU:Â OSFGE-QNSTI
Item Number: GF1092
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
Price from: $18.50
Kit includesbrST4143ST4157 – Neoskin Hard Cover JournalbrI154 Top Notch Ballpoint PenStylusbrP514 – 2pc Box ComponentsI154P514ST4143ST4157. 6.5000″ L x 10.1250″ W x 1.1880″ H
| Quantity | 35+ | 75+ | 150+ | 350+ | 750+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $22.50 | $21.50 | $20.50 | $19.50 | $18.50 |
Kit includesbrST4143ST4157 – Neoskin Hard Cover JournalbrI154 Top Notch Ballpoint PenStylusbrP514 – 2pc Box ComponentsI154P514ST4143ST4157. 6.5000″ L x 10.1250″ W x 1.1880″ H
SKU:Â OSFGE-QNSTI
Item Number: GF1092
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 6.5000" L x 10.1250" W x 1.1880" H |
| Imprint area: No selection | 2.25" W x .25" H on enlarged Area Side of Barrel(default) |
| Second imprint area: No selection | 3.00" W x 2.50" H on centered front between edge and elastic(default) |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Aviation, Business, Gift, Office, Travel |
| Color: No selection | Black/Rose Gold, White/Rose Gold, Black/Chrome, Black/Gold, Charcoal/Chrome |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.