Kit includes DW414 Tall Muggin’ Mug ST4143 Neoskin Journal G1103 Lara Ballpoint Pen ComponentsDW414′,’G1103′,’P1074′,’ST4143. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â JTDJJ-QXXFH
Item Number: GF781D
Setup charge: $210.00
Packaging: Bulk
Price from: $33.25
Kit includes DW414 Tall Muggin’ Mug ST4143 Neoskin Journal G1103 Lara Ballpoint Pen ComponentsDW414′,’G1103′,’P1074′,’ST4143. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 75+ | 150+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $40.50 | $38.50 | $36.75 | $35.00 | $33.25 |
Kit includes DW414 Tall Muggin’ Mug ST4143 Neoskin Journal G1103 Lara Ballpoint Pen ComponentsDW414′,’G1103′,’P1074′,’ST4143. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â JTDJJ-QXXFH
Item Number: GF781D
Setup charge: $210.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.2500" L x 11.2500" W x 4.7500" H |
| Imprint area: No selection | 1.50" W x 1.50" H on centered next to Handle – Right Handed(default) |
| Second imprint area: No selection | 3.00" W x 2.50" H on centered front between edge and elastic(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Drinking, Gift, Office, Writing |
| Color: No selection | Black, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.