Alix ballpoint pen. 5.7500″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â NLBIJ-OOIIP
Item Number: G1289
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk (100 units per bag).
BrandedItems – Spector&Co Authorized Distributor
Price from: $0.99
Alix ballpoint pen. 5.7500″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 5,000+ | 10,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.20 | $1.15 | $1.10 | $1.05 | $0.99 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Alix ballpoint pen. 5.7500″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â NLBIJ-OOIIP
Item Number: G1289
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk (100 units per bag).
| Decoration method | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions | 5.7500" L x 0.0000" W x 0.0000" H |
| Imprint area | 2.50" W x .625" H on enlarged Area Side of Barrel(default) |
| Second imprint area | 2.50" W x .25" H on side of Barrel(default) |
| Production time | Please inquire or approximately 2 working days for rush service |
| Theme | Gift, Office, Trade Show, Writing |
| Color | White |
| Products ships from ZIP | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express