Kit includesbr/2x G527 Donald Luggage Tagbr/P521 2-Piece Gift Box ComponentsG527′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â LPEFC-PPKYS
Item Number: GF795
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Price from: $19.50
Kit includesbr/2x G527 Donald Luggage Tagbr/P521 2-Piece Gift Box ComponentsG527′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
| Quantity | 35+ | 75+ | 150+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $23.50 | $22.50 | $21.50 | $20.50 | $19.50 |
Kit includesbr/2x G527 Donald Luggage Tagbr/P521 2-Piece Gift Box ComponentsG527′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â LPEFC-PPKYS
Item Number: GF795
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 10.2500" L x 7.6250" W x 1.0000" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x 1.25" H on centered on Front(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Aviation, Business, Camping, Gift, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, Orange, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.