Kit includes P521 2-Piece gift box ST1440 Fabrizio RFID passport holder G525 Fabrizio luggage tag ComponentsG525′,’P521′,’ST1440. 8.8125″ L x 6.7500″ W x 1.0000″ H
SKU:Â MLAMF-MDSXJ
Item Number: GF108
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
Price from: $20.00
Kit includes P521 2-Piece gift box ST1440 Fabrizio RFID passport holder G525 Fabrizio luggage tag ComponentsG525′,’P521′,’ST1440. 8.8125″ L x 6.7500″ W x 1.0000″ H
| Quantity | 35+ | 75+ | 150+ | 350+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $24.25 | $23.00 | $22.00 | $21.00 | $20.00 |
Kit includes P521 2-Piece gift box ST1440 Fabrizio RFID passport holder G525 Fabrizio luggage tag ComponentsG525′,’P521′,’ST1440. 8.8125″ L x 6.7500″ W x 1.0000″ H
SKU:Â MLAMF-MDSXJ
Item Number: GF108
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 8.8125" L x 6.7500" W x 1.0000" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 3.00" W x 3.00" H on centered on Front(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Aviation, Gift, Travel |
| Color: No selection | Black, BROWN, Navy Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.