Kit includes DW409 Game Changer 3-in-1 DW418 Go Getter Stainless Steel Tumbler ComponentsDW409′,’DW418′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â BTGFI-QXXSI
Item Number: GF7101D
Setup charge: $180.00
Packaging: Bulk
BrandedItems – Spector&Co Authorized Distributor
Price from: $32.25
Kit includes DW409 Game Changer 3-in-1 DW418 Go Getter Stainless Steel Tumbler ComponentsDW409′,’DW418′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 100+ | 175+ | 250+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $39.00 | $37.25 | $35.50 | $34.00 | $32.25 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Kit includes DW409 Game Changer 3-in-1 DW418 Go Getter Stainless Steel Tumbler ComponentsDW409′,’DW418′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â BTGFI-QXXSI
Item Number: GF7101D
Setup charge: $180.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.2500" L x 11.2500" W x 4.7500" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 3.00" W x 2.00" H on centered on Front(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Business, Drinking, Gift, Trade Show |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Orange, Purple, Red, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express