Lindsay ballpoint pen stylus. 5.5625″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â KNANE-NNLWU
Item Number: I153
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk (100 units per bag).
BrandedItems – Spector&Co Authorized Distributor
Price from: $2.15
Lindsay ballpoint pen stylus. 5.5625″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 125+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.65 | $2.50 | $2.40 | $2.25 | $2.15 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Lindsay ballpoint pen stylus. 5.5625″ L x 0.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â KNANE-NNLWU
Item Number: I153
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk (100 units per bag).
| Decoration method: No selection | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.5625" L x 0.0000" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 2 1/2" W x 1/4" H on side of Barrel (default location) |
| Second imprint area: No selection | 1 1/4" W x 1/4" H on beside Clip |
| Production time: No selection | Please inquire or approximately 2 working days for rush service |
| Theme: No selection | Gift, Office, Trade Show, Writing |
| Color: No selection | Black, Blue, Green, Orange, Red, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express