Kit includesDW403 Small TalkDW406 Mean Muggin ComponentsDW403′,’DW406′,’P71045. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â ETGHB-QXXRH
Item Number: GF739M
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
Price from: $27.00
Kit includesDW403 Small TalkDW406 Mean Muggin ComponentsDW403′,’DW406′,’P71045. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
| Quantity | 25+ | 50+ | 75+ | 125+ | 200+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $31.50 | $30.25 | $29.00 | $28.00 | $27.00 |
Kit includesDW403 Small TalkDW406 Mean Muggin ComponentsDW403′,’DW406′,’P71045. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â ETGHB-QXXRH
Item Number: GF739M
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.2500" L x 11.2500" W x 4.7500" H |
| Imprint area: No selection | 3.00" W x 2.50" H on centered next to Handle – Right Handed(default) |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on centered on Front(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Business, Drinking, Gift, Office |
| Color: No selection | Black, Rose Gold, Stainless Steel, White Pearl |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.