MEDIO PERFECT BOUND NOTEBOOK 5″ X 7″ WITH 28 PAGES Components08CRDCGR’,’08CRDKRA’,’08PPRLIN. 5.0000″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â ETZLG-QOTXE
Item Number: SC1051
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Modq A5 Notebook
Price from: $22.00
Price from: $3.25
MEDIO PERFECT BOUND NOTEBOOK 5″ X 7″ WITH 28 PAGES Components08CRDCGR’,’08CRDKRA’,’08PPRLIN. 5.0000″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 2,000+ | 3,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.95 | $3.75 | $3.60 | $3.40 | $3.25 |
MEDIO PERFECT BOUND NOTEBOOK 5″ X 7″ WITH 28 PAGES Components08CRDCGR’,’08CRDKRA’,’08PPRLIN. 5.0000″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â ETZLG-QOTXE
Item Number: SC1051
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.0000" L x 7.0000" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 10.00" W x 7.00" H on front and back covers (default) |
| Second imprint area: No selection | 10.00" W x 7.00" H on front and back covers (default) |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Gift, Office, Trade Show, Writing |
| Color: No selection | Kraft/Lined, Smooth/Lined |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.