Neoskin hard cover journal. 5.2500″ L x 8.3750″ W x 1.0800″ H
SKU:Â JNYKJ-NNLQL
Item Number: ST4184
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Price from: $15.25
Neoskin hard cover journal. 5.2500″ L x 8.3750″ W x 1.0800″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $18.25 | $17.50 | $16.50 | $16.00 | $15.25 |
Neoskin hard cover journal. 5.2500″ L x 8.3750″ W x 1.0800″ H
SKU:Â JNYKJ-NNLQL
Item Number: ST4184
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.2500" L x 8.3750" W x 1.0800" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 2 1/2" H on centered front between edge and elastic (default location) |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 2 1/2" H on centered front bottom between edge and elastic |
| Production time: No selection | Please inquire or approximately 2 working days for rush service |
| Theme: No selection | Business, Office, Organization, Writing |
| Color: No selection | Black, Navy Blue, Silver, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.