Neoskin passport holder. 4.5600″ L x 6.1400″ W x 0.0000″ H
SKU:Â HSYMH-TKFMV
Item Number: ST179
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Price from: $4.95
Neoskin passport holder. 4.5600″ L x 6.1400″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $6.00 | $5.75 | $5.50 | $5.25 | $4.95 |
Neoskin passport holder. 4.5600″ L x 6.1400″ W x 0.0000″ H
SKU:Â HSYMH-TKFMV
Item Number: ST179
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.5600" L x 6.1400" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 2" H on centered on Front (default location) |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 2" H on centered on Front Bottom |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Business, Travel, Vacation |
| Color: No selection | Medium Green, Black, Dark Blue, Navy Blue, Orange, Purple, Red, White, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.