Kit includesbrSC105 Reflection Scribl Journal brI154 Top Notch PenStylus Components08CRDCGR08PPRLINI154SC900. 5.7500″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â BSHMH-QNSYV
Item Number: SC401
Setup charge: $200.00
Packaging: Bulk
Price from: $10.25
Kit includesbrSC105 Reflection Scribl Journal brI154 Top Notch PenStylus Components08CRDCGR08PPRLINI154SC900. 5.7500″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 1,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $12.50 | $12.00 | $11.25 | $10.75 | $10.25 |
Kit includesbrSC105 Reflection Scribl Journal brI154 Top Notch PenStylus Components08CRDCGR08PPRLINI154SC900. 5.7500″ L x 7.0000″ W x 0.0000″ H
SKU:Â BSHMH-QNSYV
Item Number: SC401
Setup charge: $200.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Reflection Laser |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 5.7500" L x 7.0000" W x 0.0000" H |
| Imprint area: No selection | 10.00" W x 7.00" H on front and back covers (default) |
| Second imprint area: No selection | 2.25" W x .25" H on enlarged Area Side of Barrel(default) |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Business, Gift, Office, Trade Show, Writing |
| Color: No selection | Black/Rose Gold, White/Rose Gold, Black/Chrome, Black/Gold, Charcoal/Chrome |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.