. Kit includes. DW103 Straight ShooterG1289 Alix Ballpoint PenRecycled polypropylene pouch ComponentsDW103′,’G1289. 1.7500″ L x 10.5500″ W x 2.2800″ H
SKU:Â ALDKB-OOIPF
Item Number: GF754
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
Go Time 550ml 18oz Recycled Stainless Steel Tumbler
Price from: $13.95
Price from: $14.25
. Kit includes. DW103 Straight ShooterG1289 Alix Ballpoint PenRecycled polypropylene pouch ComponentsDW103′,’G1289. 1.7500″ L x 10.5500″ W x 2.2800″ H
| Quantity | 60+ | 125+ | 250+ | 500+ | 725+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $17.25 | $16.25 | $15.75 | $15.25 | $14.25 |
. Kit includes. DW103 Straight ShooterG1289 Alix Ballpoint PenRecycled polypropylene pouch ComponentsDW103′,’G1289. 1.7500″ L x 10.5500″ W x 2.2800″ H
SKU:Â ALDKB-OOIPF
Item Number: GF754
Setup charge: $90.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.7500" L x 10.5500" W x 2.2800" H |
| Imprint area: No selection | 3.00" W x 2.00" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x .625" H on enlarged Area Side of Barrel(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Business, Drinking, Gift, Office, Writing |
| Color: No selection | Blue, Green, Orange, SAND, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.