. Kit includes. DW404 Small Talk Natural x 2 ComponentsDW404′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â LTEIB-QXXJF
Item Number: GF779D
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
Next Stop 4-Piece Gift Set
Price from: $76.00
Price from: $30.00
. Kit includes. DW404 Small Talk Natural x 2 ComponentsDW404′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
| Quantity | 20+ | 50+ | 125+ | 175+ | 225+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $36.50 | $34.75 | $33.00 | $31.50 | $30.00 |
. Kit includes. DW404 Small Talk Natural x 2 ComponentsDW404′,’P1074. 7.2500″ L x 11.2500″ W x 4.7500″ H
SKU:Â LTEIB-QXXJF
Item Number: GF779D
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.2500" L x 11.2500" W x 4.7500" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x 1.50" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 21.00" W x 28.00" H on full Cover on the Outside(default) |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Business, Drinking, Gift, Nature |
| Color: No selection | NATURAL, Walnut |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.