Tiki hard cover combo. 7.0000″ L x 8.1250″ W x 0.8750″ H
SKU:Â BPYIF-QMSNV
Item Number: EC3601
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
Price from: $13.50
Tiki hard cover combo. 7.0000″ L x 8.1250″ W x 0.8750″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 1,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $16.50 | $15.50 | $14.75 | $14.00 | $13.50 |
Tiki hard cover combo. 7.0000″ L x 8.1250″ W x 0.8750″ H
SKU:Â BPYIF-QMSNV
Item Number: EC3601
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 7.0000" L x 8.1250" W x 0.8750" H |
| Imprint area: No selection | 2.50" W x .625" H on enlarged Area Side of Barrel(default) |
| Second imprint area: No selection | 2.50" W x .25" H on side of Barrel(default) |
| Production time: No selection | Please inquire |
| Theme: No selection | Gift, Office, Trade Show, Writing |
| Color: No selection | Black, Green, SAND |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.