Kit includes P521 2 piece gift box br ST155 NeoSkin RFID passport holder BR G529 NeoSkin luggage tag ComponentsG529P521ST155. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â WTBJH-MCSMD
Item Number: GF1049
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
Price from: $15.75
Kit includes P521 2 piece gift box br ST155 NeoSkin RFID passport holder BR G529 NeoSkin luggage tag ComponentsG529P521ST155. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
| Quantity | 50+ | 100+ | 250+ | 350+ | 750+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $19.25 | $18.25 | $17.25 | $16.50 | $15.75 |
Kit includes P521 2 piece gift box br ST155 NeoSkin RFID passport holder BR G529 NeoSkin luggage tag ComponentsG529P521ST155. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â WTBJH-MCSMD
Item Number: GF1049
Setup charge: $120.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Debossed |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 10.2500" L x 7.6250" W x 1.0000" H |
| Imprint area: No selection | 3.00" W x 2.50" H on centered on Front(default) |
| Second imprint area: No selection | 3.00" W x 2.50" H on bottom Right Corner |
| Production time: No selection | Approximately 5 working days |
| Theme: No selection | Aviation, Business, Outdoors, Travel |
| Color: No selection | Black, Blue, Charcoal |
| Products ships from ZIP: No selection | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.