Kit includes br/ 2x G526 Donald Luggage Tag br/ P521 2-Piece Gift Box ComponentsG526′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â YMFID-PQTCB
Item Number: GF796
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
NEOSKIN TWIN TAGS 2-Piece Gift Set
Price from: $15.25
Price from: $11.50
Kit includes br/ 2x G526 Donald Luggage Tag br/ P521 2-Piece Gift Box ComponentsG526′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
| Quantity | 35+ | 75+ | 150+ | 250+ | 500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $14.00 | $13.25 | $12.75 | $12.00 | $11.50 |
Kit includes br/ 2x G526 Donald Luggage Tag br/ P521 2-Piece Gift Box ComponentsG526′,’P521. 10.2500″ L x 7.6250″ W x 1.0000″ H
SKU:Â YMFID-PQTCB
Item Number: GF796
Setup charge: $80.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Silk Screened |
|---|---|
| Product dimensions | 10.2500" L x 7.6250" W x 1.0000" H |
| Imprint area | 1.50" W x 1.25" H on centered on Back(default) |
| Second imprint area | 2.00" W x 2.50" H on centered on Back(default) |
| Production time | Approximately 5 working days |
| Theme | Aviation, Business, Gift, Travel |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 12919 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.